Laminowanie
Laminowanie na zimno polega na pokryciu zdjęcia lub wydruku cienką warstwą folii o wybranej strukturze powierzchni błyszczącej, matowej lub satynowej. Wybór laminatu decyduje o ostatecznym wyglądzie zdjęć, wizualnie zwiększa lub zmniejsza nasycenie kolorów oraz kontrast. Laminowanie znacznie podnosi odporność na czynniki atmosferyczne takich jak np: wilgoć, ogranicza możliwość uszkodzeń mechanicznych, chemicznych, chroni przed brudem. Dzięki warstwie pochłaniającej promienie UV kolorystyka na długo pozostaje nienaruszona. Prace mają przedłużoną żywotność.

Podklejanie na płyty kappa
Podklejamy fotografie na różne podłoża: piankę kappa, płyty twarde i inne materiały w zależności od oczekiwań klienta.

Wystawy
W naszej pracowni służymy radą i pomocą w zakresie dobierania ram odpowiedniego nie tylko do oprawianych prac, ale również do stylu wnętrza, w którym praca ma być eksponowana. Ramy sprzedajemy i wykonujemy. Realizujemy także wystawy zarówno w kraju jak i za granicą. Posiadamy kompletny zestaw ram, a także innych elementów niezbędnych przy realizacji wystaw: szkło (laminat), passepartout, skrzynie transportowe. Zdjęcia mogą być zabezpieczone szkłem antyrefleksyjnym, laminatem UV, mogą także zostać naklejone na lekką, sztywną piankę, twarde i wytrzymałe PCV lub inne płaskie podłoże.

Ramy
Zdjęcie lub wydruk do nabrania pełnego wyrazu potrzebuje właściwej oprawy. W naszej pracowni rama to nie tylko dodatek do fotografii, ale integralna część pracy wymagająca równie kreatywnego podejścia. Zastosowanie różnych materiałów i technik oprawy powoduje, że przekaz wizualny i treść zdjęcia koresponduje tak kolorystycznie, jak i stylistycznie. Oferujemy dobór ram odpowiednich do Państwa potrzeb i gustu.

Zdjęcia na MDFie + kołki dystansowe
Zdjęcia drukowane bezpośrednio lub naklejane sa na płyty MDF o grubości 7-20mm, mogą być dodoatkowo zabezpieczone laminatem. Wieszane są za pomocą kołków dystansowych, ściennych mocowań przykręcanych bezpośrednio do ściany.
Galeria autorska     Fotografia     Wydawnictwo     Aktualności     Butik     Realizacje     Kontakt
All © 2020 Agencja Fotograficzno-Wydawnicza OLSZEWSKI